پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از راه اندازی اپلیکیشن تلفن همراه رانندگان و مالکین ناوگان حمل و نقل خبر داد.


راه اندازی اپلیکیشن تلفن همراه رانندگان و مالکین ناوگان

تاریخ انتشار: 1399/06/04

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعلام این خبر افزود: این اپلیکیشن در راستای رفاه حال رانندگان و مالکین ناوگان راه اندازی شده است.

کوروش جهانبخش با اعلام اینکه دسترسی سریع و آسان به اطلاعات اسناد حمل یکی از ویژگی ها این اپلیکیشن می باشد ابراز داشت: این اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه رانندگان و مالکین ناوگان بخش باری و مسافری می باشد و با عنوان "راهبران حمل و نقل" در کافه بازار به آدرسhttp://cafebazaar.ir/app/?id=com.rahbaranhaml&ref=share   قابل دسترسی است.

وی اظهار داشت: رانندگان عزیز و مالکین ناوگان می توانند با مراجعه به آدرس فوق ضمن دریافت اپلیکیشن با طی کردن مراحل نصب و راه اندازی آن تمامی سند های صادره بارنامه، راهنامه، تردد از مرز و صورت وضعیت یکسال اخیر هر راننده و ناوگان به صورت بر خط و با جزئیات مشاهده نمایند.

جهانبخش تصریح کرد: در فاز های بعدی امکانات دیگری نیز در دسترس کاربران این اپلیکیشن قرار خواهد گرفت و مقرر است امکان مشاهده میزان سوخت تخصیص یافته به ناوگان در دوره جاری، مشاهده حواله های لاستیک دریافتی تاکنون، ثبت درخواست حواله جدید لاستیک و مشاهده جریمه خودکار ناوگان (IFS) به دلیل عدم دریافت اسناد حمل در اپلیکیشن مذکور راه اندازی گردد.مشخصات:
نظرات: *