پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدومین بازدید معاون سازمان راهداری از محور بندرعباس سیرجان

تاریخ انتشار: 1399/02/27

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان ، خداداد مقبلی معاون برنامه ريزي سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در دومین بازدید خود طی دو هفته اخیر از محور ترانزیتی بندرعباس - سیرجان ، ضمن بررسی وضعیت رویه آسفالت ها ، از نزدیک روند رسیدگی و مراحل پیشرفت کار و ارائه خدمات  رسانی در این محور مهم ترانزیتی را مورد ارزیابی قرار داد.
در این بازدید یک روزه ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان و معاونین این اداره کل نیز حضور داشتند که به ارائه گزارش در خصوص اقدامات حاصل از بازدید در هفته گذشته پرداختند .
مقبلی در ادامه این بازدید خواست ؛ با رعایت نکات فنی و توجه به کیفی سازی در روکش های جاده ها نسبت به ترمیم آسفالت و افزایش ایمنی جاده ها اقدامات لازم با سرعت و دقت ادامه یابد.
وی خاطر نشان کرد محور بندرعباس - سیرجان از مهم‌ترین محور های کشور در کریدور شمال به جنوب است که حجم قابل توجهی از جابجایی بار ، حمل کالاهای اساسی مورد نیاز جامعه و  تامین مواد اولیه وارداتی مورد نیاز کارخانجات کشور از این محور انجام می شود و از این لحاظ لازم است با حساسیت ویژه ای مورد ارزیابی قرار گیرد تا نواقص احتمالی شناسایی و در جهت رفع آنها اقدام شود.مشخصات:
نظرات: *