پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبيانيه مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي هرمزگان بمناسبت گراميداشت سيزده آبان

تاریخ انتشار: 1397/08/12

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان هرمزگان داريوش باقر جوان در بيانيه اي به مناسبت سیزده آبان  با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در مورد تسخير لانه جاسوسي آمريكا در 13 آبان كه ميفرمايند : تسخير لانه ي توطئه و جاسوسي كه با الهام از فرمان حضرت امام خطاب به دانشجويان و دانش آموزان درباره ي گسترش اعتراضات انجام گرفت جهادي ابتدايي بود عليه استكبار و علامتي از فرا رسيدن نوبت سر بركشيدن جبهه ي حق و به هم خوردن موازنه هاي استعماري و در هم شكستن صولت آمريكا بود.گفت : یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان، جسارت استکبار ستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم ، فرو ریختنی است.
داريوش باقر جوان درادامه افزود : این روزشاهد تبعید سر سلسله ی بیداردلان و نادره ی روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است وبا اغتنام فرصت، به روان پاک روح خدا و همه جان های خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام باآزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند سلام و درود می فرستم.
مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي هرمزگان گفت : آری 13 آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.13 آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چراکه دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند.
وي در ادامه تصريح نمود : واقعه ی سیزده آبان  که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.
باقرجوان در خاتمه  خاطر نشان نمود : امروز ملت ایران قویتر از هر زمان دیگر است و در مقابل ، دشمنان او ، ضعیف تر و منفورتر از هر زمانی هستند اما هیچ گاه نباید از حيله و نيرنگ ،كيد وطراحي دشمن   غافل شد.
خانواده بزرگ راهداري وحمل ونقل جاده اي استان هرمزگان ، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.مشخصات:
نظرات: *