پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیسخنراني جانشين مدير كل در خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت شهرستان سيريك

تاریخ انتشار: 1397/08/06

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان هرمزگان ، در راستاي دستورالعمل استانداري مبني بر حضور مديران در نماز جمعه شهرستان ها و گزارش عملكرد دستگاه اجرايي و رسيگي به درخواست مردم شهرستان ، پرويز كرمي معاون توسعه مديريت و منابع اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان به نمايندگي از طرف مدير كل در نماز جمعه شهرستان سيريك حضور يافت.
پرويز كرمي ضمن گراميداشت ايام سوگواري سرور سالار شهيدان امام حسين (ع) و مراسم اربعين حسيني به بررسي مسائل و مشكلات مردم و ارائه خلاصه اي از شرح وظايف اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان سيريك  در حضور امام جمعه اهل سنت و نمازگزاران شهرستان سيريك پرداخت.
 وي در ادامه عنوان كرد: اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان سيريك در 7 ماهه نخست سال 97 اين مدت عملكرد قابل تحسين و رونده موثري در پيش داشته است كه از جمله آن مي توان به تنقيه و لايروبي پل بزرگ هيوه،پاك سازي و درخت زني، رفع آبردگي در محور اصلي و روستايي، نصب دوعددتابلو حد ترخيص در ابتداو انتهاي حوزه شهري ،رنگ آميزي و زيبا سازي بپايه تابلو ها تا انتهاي حوزه استحفاظي، اهداء تعداد180 حلقه شبرنگ به شترداران،جمع آوري 5 نفرشتر و انتقال به پاركينگ طاهروئيه ، شستشوي تابلو علائم ايمني، ايمن سازي مدارس روستايي گونمردي و سرزه غيره ... اشاره كرد.
در پايان مردم خونگرم شهرستان سيريك از رئيس و پرسنل زحمتكش اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي شهرستان سيريك تقدير و تشكر كردندو مقرر گرديد مشكلات اين شهرستان بررسي و در صورت نياز اقدام گردد.مشخصات:
نظرات: *